Zespółpatryk
karolina
lukasz

Karolina Zarychta

Ubrania i włosy to moja pasja od zawsze. Początki mojej kariery to uczesania lalek. Miałam wtedy kilka lat i tyle doskonałych jak się teraz okazuje pomysłów. Moja pasja systematycznie przeradzała się z roku na rok. Pracuje w tym zawodzie od 2004 roku. Jestem absolwentką Policealnego Studium fryzjerskiego Anagra w Łodzi. Następnie szkoliłam się w najlepszych szkołach fryzjerskich na świecie między innymi Pivot Point. Moja specjalizacja to fryzury wieczorowe, ślubne, upięcia oraz fryzury artystyczne i teatralne. Bacznie obserwuje trendy wyznaczane przez kreatorów na całym świecie. Ponad to jestem uczestniczką ogólnoświatowych warsztatów i targów . Na podstawie zdobytej wiedzy staram się tworzyć i wprowadzać własne pomysły upięć oraz kreować własne ścieżki stylizacji ogólnej i wizerunku osoby.

Od 2009 – 2011 roku pracowałam  jako Edukator – Stylista w uznanej amerykańskiej firmie FAROUK SYSTEMS Polska. Od 2011 roku prowadzę również autorskie szkolenia fryzjerskie z zakresu stylizacji postaci, upięć wieczorowych, ślubnych, czy koktajlowych. Więcej na www.akademiawlosow.pl

Od 2012 pracuję jako Dyrektor Artystyczny w firmie Berrywell Polska. Prowadzę szkolenia w zakresie technik modelowania włosów długich, a także w najnowszych trendach upinania włosów. Tworzę  autorskie kolekcje fryzur okolicznościowych. Uczestniczę  co roku na terenie całego świata w edukacjach oraz pokazach, w których to MY dyktujemy TRENDY.

Zespół Zgierz:

  • Monika – fryzjerka
  • Agnieszka – fryzjerka
  • Jola – kosmetyczka

Zespół Łódź:

  • Ania – fryzjerka
  • Patrycja – fryzjerka
  • Kasia – fryzjerka
  • Ania – kosmetyczka

Łukasz Zarychta

Fryzjerstwo jest moją rodzinną pasją. Pracuje w zawodzie od 1999 roku. Ukończyłem dwuletnią szkołę fryzjerską Laurent Akademia . Następnie szkoliłem się w najlepszych szkołach fryzjerskich na świecie. Były to Akademie Vidal Sasson , Tony and Guy, Paul Mitchell oraz Pivot Piont w Londynie, Pradze, Amsterdamie, Paryżu oraz USA. Specjalizuje się w pełnej stylizacji postaci, strzyżeniach oraz nowoczesnych technikach koloryzacji. Od 2001 roku prowadzę salon w Łodzi, w którym staramy się spełnić marzenia i odmienić każdego. Jestem absolwentem Politechniki Łódzkiej, studiów magisterskich Organizacji i Zarządzania. Zdobyta na uczelni wiedza pomaga mi ściśle w mojej pracy od strony merytorycznej tj. kadry, prawo czy tez marketing i organizacja miejsca pracy.

W latach 2007-2011 pracowałem jako Edukator – Stylista w uznanej amerykańskiej firmie FAROUK SYSTEMS, przy czym od 2009 roku pełniłem również dodatkowe obowiązki na stanowisku Dyrektora ds. Szkoleń i Pokazów stąd też ciągłe podnoszenie kwalifikacji od strony technicznej jak i merytorycznej.

W roku 2011 pracowałem w firmie Cosmetics Group z marka La Biosthetique Paris jako edukator oraz koordynator ds. edukacji i pokazów.

 Od 2012 roku pełnie obowiązki dyrektora ds. rozwoju oraz edukatora w firmie  BERRYWELL POLSKA , która jest wyłącznym dystrybutorem niemieckich kosmetyków fryzjerskich BERRYWELL na terenie naszego kraju.

www.berrywell.pl

Uczestniczę co roku na terenie całego świata w kilkuset edukacjach oraz pokazach, w których to MY dyktujemy Trendy. W roku 2008 zdobyłem stopień CAT Educator International Trainer na specjalnej edukacji, która odbyła się w Amsterdamie. Tytuł ten daje mozliwośc prowadzenia edukacji na terenie całego świata jako oficjalny i dyplomowany trener/edukator międzynarodowy.

Prowadzę szkolenia w zakresie strzyżeń oraz koloryzacji, biorę również czynny udział w wydarzeniach kulturalno – rozrywkowych. Współpracuje z czasopismami branżowymi, w których udzielam porad jako ekspert w sprawach pielęgnacji oraz stylizacji włosów. Od 2011 roku prowadzę również autorskie szkolenia fryzjerskie w zakresie strzyżeń i koloryzacji i upięć, więcej na www.akademiawlosow.pl

Prywatnie, czynnie uprawiam sport, jestem fanem motoryzacji oraz kibicem piłkarskim.