O naspatryk

CAROLINE Salon Urody Fryzjerstwo – Kosmetyka Działamy na rynku od 1995 roku jako rodzinna firma. Proponujemy swoje usługi w dwóch salonach, pierwszy w Zgierzu, natomiast drugi w Łodzi. Swoją pracę traktujemy jako pasję dzięki czemu możemy poszczycić się wieloma osiągnięciami w branży zarówno fryzjerskiej jak i kosmetycznej. Nieustannie uczestniczymy we wszelkiego rodzaju szkoleniach . Staramy się również brać czynny udział we wszelkich targach oraz pokazach fryzjerskich na terenie naszego kraju oraz poza jego granicami.

Wykonujemy wszelkie zabiegi fryzjerskie oraz kosmetyczne. Pracujemy na zdrowych kosmetykach najlepszej jakości , których formuła bazuje na aktualnych osiągnięciach w dziedzinie medycyny i kosmetologii. Używamy również zdrowych urządzeń opartych na zaawansowanej amerykańskiej technologii. Dział kosmetyczny to kosmetyka ogólna oraz dedykowana oparta również o najwyższej jakości produkty renomowanych marek. Działamy również jako profesjonalna akademia szkoleniowa, która aktywnie uczestniczy w pokazach, szkoleniach , sesjach zdjęciowych na terenie kraju. Możemy też poszczycić się grupą kilkuset wyedukowanych absolwentów akademii oraz uczestników naszych szkoleń.

Nasza wiedza z zakresu stylizacji ogólnej postaci, koloryzacji, strzyżeń oraz upięć podparta jest przede wszystkim wieloletnim doświadczeniem zdobytym w pracy w zagranicznych koncernach fryzjerskich, które dały nam możliwość zdobycia ogromnego doświadczenia zarówno w działaniach edukacyjnych oraz na pokazach. Od trzech lat współpracujemy z niemiecką marką BERRYWELL, której jesteśmy autoryzowanym salonem.
salon